Олимпын хуваарь

07.23, БААСАН ГАРИГ

Байт харваа: Б.Отгонболд (Эрэгтэй) 12:00-14:00 Б.Урантунгалаг (Эмэгтэй) 08:00-10:00

UBS SBN VTV


07.24, БЯМБА ГАРИГ

Жүдо: Д.Амартүвшин (Эрэгтэй, 60кг) 10:00-18:50 М.Уранцэцэг (Эмэгтэй, 48кг) 10:00-18:50

EDU STAR TV9

Бокс: Э.Цэндбаатар (Эрэгтэй, 57кг) 10:00-19:30

NTV TV8 TM

Ширээний теннис: Э.Лхагвасүрэн (Эрэгтэй) 08:00-21:30 Б.Болор-Эрдэнэ (Эмэгтэй) 08:00-21:30

UBS SBN VTV

Буудлага: Э.Даваахүү (Эрэгтэй, Хийн гар бууны 10м) 07:30-15:30 О.Есүгэн (Эмэгтэй, Хийн урт бууны 10м) 07:30-15:30

UBS SBN VTV

Сагсан бөмбөг 3×3: Монгол – Итали 16:30 Монгол – АНУ 20:00

UBS SBN VTV

Байт харваа: Б.Отгонболд/Б.Урантунгалаг (Холимог хос) 08:30-16:25

UBS SBN VTV


07.25, НЯМ ГАРИГ

Жүдо: Ё.Басхүү (Эрэгтэй, 66кг) 10:00-18:50 Л.Сосорбарам (Эмэгтэй, 52кг) 10:00-18:50

EDU STAR TV9

Бокс: Б.Чинзориг (Эрэгтэй, 63кг) 10:00-20:00

NTV TV8 TM

Буудлага: О.Гүндэгмаа (Эмэгтэй, Хийн гар бууны 10м) 08:00-15:30 О.Анударь (Эмэгтэй, Хийн гар бууны 10м) 08:00-15:30 Э.Даваахүү (Эрэгтэй, Хийн урт бууны 10м) 08:00-15:30

UBS SBN VTV

Сагсан бөмбөг 3×3: Монгол – Япон 09:40 Монгол – ОХУ 13:00

UBS SBN VTV


07.26, ДАВАА ГАРИГ

Жүдо: Ц.Цогтбаатар (Эрэгтэй, 73кг) 10:00-18:50 Д.Сумъяа (Эмэгтэй, 57кг) 10:00-18:50

EDU STAR TV9

Сагсан бөмбөг 3×3: Монгол – Румын 09:15 Монгол – Франц 16:30

UBS SBN VTV

Ширээний теннис: Э.Лхагвасүрэн (Эрэгтэй) 08:00-21:30 Б.Болор-Эрдэнэ (Эмэгтэй) 08:00-21:30

UBS SBN VTV


07.27, МЯГМАР ГАРИГ

Жүдо: Саиед Моллай (Эрэгтэй, 81кг) 10:00-18:50 Б.Ганхайч (Эмэгтэй, 63кг) 10:00-18:50

EDU STAR TV9

Сагсан бөмбөг 3×3: Монгол – БНХАУ 12:30

UBS SBN VTV

Буудлага: Хийн гар бууны 10м Холимог баг (Э.Даваахүү, Ц.Анударь) 08:00-15:30

UBS SBN VTV


07.28, ЛХАГВА ГАРИГ

Жүдо: Г.Алтанбагана (Эрэгтэй, 90кг) 10:00-18:50

UBS SBN VTV

Бокс: Э.Цэндбаатар (Эрэгтэй, 57кг) 10:00-19:30 М.Мягмаржаргал (Эмэгтэй, 75кг) 09:00-12:45

NTV TV8 TM

Байт харваа: Б.Отгонболд (Эрэгтэй) 08:30-17:40 Б.Урантунгалаг (Эмэгтэй) 08:00-17:40

UBS SBN VTV

Ширээний теннис: Э.Лхагвасүрэн (Эрэгтэй) 09:00-21:00 Б.Болор-Эрдэнэ (Эмэгтэй) 09:00-21:00

UBS SBN VTV


07.29, ПҮРЭВ ГАРИГ

Жүдо: Л.Отгонбаатар (Эрэгтэй, -100кг) 10:00-18:50 О.Мөнхцэцэг (Эмэгтэй, 78кг) 10:00-18:50

EDU STAR TV9

Буудлага / Спорт гар бууны 25м: О.Гүндэгмаа (Эмэгтэй) 08:00-11:45 О.Анударь (Эмэгтэй) 08:00-11:45

UBS SBN VTV

Ширээний теннис: Э.Лхагвасүрэн (Эрэгтэй) 09:00-21:00 Б.Болор-Эрдэнэ (Эмэгтэй) 09:00-21:00

UBS SBN VTV

Байт харваа: Б.Отгонболд (Эрэгтэй) 12:00-14:00 Б.Урантунгалаг (Эмэгтэй) 08:00-10:00

UBS SBN VTV


07.30, БААСАН ГАРИГ

Жүдо: Ө.Дүүрэнбаяр (Эрэгтэй, +100кг) 10:00-18:50

EDU STAR TV9

Буудлага / Спорт гар бууны 25м: О.Гүндэгмаа (Эмэгтэй) 08:00-14:00 О.Анударь (Эмэгтэй) 08:00-14:00

UBS SBN VTV

Ширээний теннис: Э.Лхагвасүрэн (Эрэгтэй) 09:00-21:00

UBS SBN VTV

Усанд сэлэлт: М.Дэлгэрхүү (Эрэгтэй, Freestyle 50м) 18:00-20:30 Б.Энххүслэн (Эмэгтэй, Freestyle 50м) 18:00-20:30

C1 ETV TV5


08.01, НЯМ ГАРИГ

Чөлөөт бөх: О.Бурмаа (Эмэгтэй, 76кг) 10:00-18:15

C1 ETV TV5

Буудлага: Э.Даваахүү (Эрэгтэй, 25м Олимпын хурдан дасгал) 07:30-12:15

UBS SBN VTV

Усанд сэлэлт: М.Дэлгэрхүү (Эрэгтэй, Freestyle 50м) 18:00-20:30 Б.Энххүслэн (Эмэгтэй, Freestyle 50м) 18:00-20:30

C1 ETV TV5


08.02, ДАВАА ГАРИГ

Хүндийн өргөлт: М.Анхцэцэг (Эмэгтэй, 87кг) 14:50 Э.Билэгсайхан (Эмэгтэй, +87кг) 18:50

Буудлага: Э.Даваахүү (Эрэгтэй, 25м Олимпын хурдан дасгал) 07:30-12:15

UBS SBN VTV

Чөлөөт бөх: С.Батцэцэг (Эмэгтэй, 68кг) 10:00-21:00

C1 ETV TV5


08.03, МЯГМАР ГАРИГ

Чөлөөт бөх: Х.Болортуяа (Эмэгтэй, 62кг) 10:00-21:00

C1 ETV TV5


08.04, ЛХАГВА ГАРИГ

Чөлөөт бөх: Э.Бэхбаяр (Эрэгтэй, 57кг) 10:00-21:00 Б.Хонгорзул (Эмэгтэй, 57кг) 10:00-21:00

C1 ETV TV5


08.05, ПҮРЭВ ГАРИГ

Чөлөөт бөх: М.Лхагвагэрэл (Эрэгтэй, 125кг) 10:00-21:00 Б.Болортуяа (Эмэгтэй, 53кг) 10:00-21:00

C1 ETV TV5


08.06, БААСАН ГАРИГ

Чөлөөт бөх: Т.Тулга (Эрэгтэй, 65кг) 10:00-21:00 Ц.Намуунцэцэг (Эмэгтэй, 50кг) 10:00-21:00

C1 ETV TV5


08.07, БЯМБА ГАРИГ

Марафон: Б.Мөнхзаяа (Эмэгтэй) 06:00-09:15

NTV TV8 TM


08.08, НЯМ ГАРИГ

Марафон: Б.Сэр-Од (Эрэгтэй) 06:00-09:15 Ц.Бямбажав (Эрэгтэй) 06:00-09:15

NTV TV8 TM

Хамтран ажиллах
  • Core Scores Core Scores
  • Монголын Спортын Сэтгүүлчдийн Холбоо Монголын Спортын Сэтгүүлчдийн Холбоо
  • Behind the Sport Podcast Behind the Sport Podcast
  • Монголын даамын холбоо Монголын даамын холбоо
  • Ninja Wolves Ninja Wolves
X